close
تبلیغات در اینترنت
نقد و بررسی بازی
loading...

دنیای بازی ها

نقد و بررسی بازی

آخرين ارسال هاي انجمن

چه بر سر " ایران " در " Battlefield 3 " آمد ؟! ( حتما تاپیک رو مشاهده

به نام خدا


 


****************************************************************


 


خوب پس از ماه ها انتظار و صبر بالاخره چهارشنبه 4 آبان ماه نسخه ی اصلی بازی بینظیر Battlefield نسخه ی سوم عرضه شد بازی که به گفته ی شرکت سازنده 2 سال برای طراحی game play بازی وقت صرف شده ... منتهی چیزی که این وسط من رو وادار به زدن این تاپیک کرد چیز دیگری بود ... داستانِ بازی ! داستانی که چیزی به جز تخریب ایران و ایرانی به همراه نداشت ! ...
قبل از این که به بحث اصلی به پردازم از همه ی عزیزان چه کسایی که بازی کردند و چه کسانی که اصلا اهل بازی کردند نیستند تقاضا دارم که این متن رو بخوانید به عنوان یک ایرانی ! 


اینجا را کلیک کنید تا این تصویر را در اندازه واقعی آن ببینید.

 

الیاس بازديد : 3552 سه شنبه 17 آبان 1390 زمان : 19:13 نظرات ()

گالری رویاها

این نسل را می توان درخشان ترین نسل برای بازی های شبیه ساز مسابقه ای دانست. نه تنها عناوین جدید بسیاری در این سبك عرضه شدند، بلكه دو بازی قدیمی و به قولی صاحب سبك هم در این نسل، عناوین بزرگی داشتند. نسخه سوم Forza در زمان خود بهترین عنوان مسابقه ای Xbox 360 و سال پیش هم Gran Turismo 5 عرضه شد كه فكر نكنم بهتر از این بازی، چیز دیگری را بتوان روی PS3 پیدا كرد. خوشبختانه Turn 10 به علت داشتن یك تیم بسیار بزرگ تر، خیلی فعال تر از Polyphony Digital عمل كرده و حالا نسخه چهارم از سری محبوب Forza Motorsport را منتشر كرده است.

 

 

الیاس بازديد : 169 یکشنبه 1 آبان 1390 زمان : 20:11 نظرات ()
تبليغات

لينک دوستان